Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli - Vastuvõtu süsteem: Logi sisse

Teie brauseris peavad olema lubatud küpsisefailid

Logi sisse kontoga:

OLULINE INFO

Vastuvõtutesti saab sooritada 10.06.2024 kell 9:15 – 28.06.2024 kell 23.59.

Süsteem avaneb neile, kellel on vastuvõtutesti sooritamise kohustus ja SAIS keskkonnas avalduse staatus on "Lubatud sisseastumiskatsele". SAIS keskkonna ja ligipääsu infot uuendatakse tööpäeviti kell 09:00 ja kell 16:00.  Kui olete SAIS keskkonnas oma avalduse esitanud ja staatus on seal "Lubatud sisseastumiskatsele", siis tuleb oodata seda, et vastuvõtuspetsialist avab teile ligipääsu. Kui Te esitate avalduse tööpäeviti enne kella 16.00, saab vastuvõtutesti täitmist alustada samal päeval alates kella 16.15. Kui Te esitate avalduse tööpäeviti hiljem kui kell 16.00, saab vastuvõtutesti täitmist alustada alates järgmisest tööpäevast peale kella 9.15.  

Sisenemisel veateade "... ei ole ükski Moodle kasutaja seotud" tähendab vaadake palun üle oma avalduse staatus ja oodake palun järgmist uuendust.  

Juhul, kui Teie avaldus on staatuses "Ülevaatamisel", palun oodake, kuni vastuvõtutöötajad Teie avaldust üle vaatavad. Teie e-postile saadetakse SAIS keskkonna poolt täiendav teavitus SAIS avalduse staatuse muutumise kohta. 

ID-kaardi või arvuti puudumisel palun pöörduda haridustehnoloog@ttk.ee poole. Kõrgkooli hoones on võimalik testi sooritada ainult eelneval registreerimisel ja sel juhul tuleb kindlasti kaasa võtta pass. 

NB! Nädalavahetuse ja riigipühadega andmeid ei uuendata.
Lisainfot vastuvõtu kohta leiate www.ttk.ee/vastuvott